CeilingMastak

Зоряне небо будинку: краса і спокій

Зміст статті:

1. Наклейки на стеля Зоряне небо
2. Як зробити зоряне небо на стелі
3. Які натяжні стелі можна використовувати для Зоряного неба
4. Натяжна стеля і люмінесцентна фарба
5. Монтаж натяжної стелі
6. Оптоволокно і светогенератор
7. Монтаж натяжної стелі
8. Світлодіодний стеля Зоряне небо
9. Стеля у вигляді зоряного неба з кристалами Swarovski
10. Стеля в дитячій Зоряне небо - вартість реалізації

Ах як приємно згадати свою відпустку. Небо, море і пляж, легкий бриз, який несе таку бажану свіжість. А як приємно ввечері спрямувати свій погляд вгору, туди, де міріадами зібралися яскраві вогники настільки далеких зірок. У великому місті ми позбавлені задоволення бачити більшість сузір'їв, а тому вже почали забувати, як виглядає справжнє нічне небо.

Подібна атмосфера заворожує своєю красою і спокоєм. Холодний світ мільйонів зірок має якесь манливе властивість. Так і хочеться забрати з собою весь небосхил і заховати у себе у квартирі. І знаєте що? Сучасні будівельні технології дозволяють зробити це. Ну, зрозуміло, не вкрасти небо в прямому сенсі слова, але створити свої власні зірки.
наклейки на стеля зоряне небо
Варіантів такого оформлення кімнат існує досить багато — все залежить від ваших побажань і фінансових можливостей. Є прості рішення, що не відрізняються складність, а існують також і досить дорогі системи, які імітують рух комет і змінюється мерехтіння зірок. Про те, як зробити зоряне небо будинку і скільки це буде коштувати, ми розповімо в цій статті.

Наклейки на стеля Зоряне небо


Найбільш простим і дешевим способом того, як отримати світна стеля із зоряним небом, є використання светящей фарби або лаку. В цьому випадку не потрібно встановлювати натяжний полотно, тому спосіб вельми актуальне для приміщень з низькими стелями.

Для того, щоб у світлий час доби стелю не був просто білим, його прикрашають якимось малюнком. Це може бути як звичайне небо, майже без хмар, так і зоряне небо 3d. Подібний малюнок можна дуже легко виконати в будь-якому графічному редакторі. Потім слід звернутися в компанію, яка виробляє друк на плівці Oracal (аналогічна використовується в сфері зовнішньої реклами). Така плівка відрізняється міцністю і хорошою кольоропередачею, крім того вона легко наклеюється на поверхні. Так як плівка має обмеження по ширині (максимум 2 метри), то бажане зображення розбивають на декілька фрагментів, які потім наклеюють на стелю так, щоб не було видимих стиків.
стеля із зоряним небом

Перед друком на полотні, зробіть пробний друк, так як отримана палітра може трохи відрізнятися від тієї, яку ви бачили на екрані монітора. Якщо результат вас цілком влаштовує і колір полотна гармонує з інтер'єром, то можна сміливо приступати до друку полотна для всієї поверхні стелі. А саме базове покриття готують до монтажу.

Одна з особливостей подібної технології в тому, що покриття спершу вирівнюють шпаклівкою або штукатуркою. Після того, як вирівнювальний шар висохне, приступають до поклейки плівки. Ця процедура дуже проста. На тильній стороні матеріалу є захисна стрічка. Її знімають, а плівку прикладають до основи. А для того, щоб під матеріалом не було пухирців повітря, за нього прокочують валиком або проводять м'якою тканиною. Стикувати окремі фрагменти полотна краще внапуск, це дозволить уникнути утворення білих просвітів.

Отже, найбільш складна частина робіт зроблена. Тепер залишилося намалювати зірки. Як вже згадувалося вище, для цього використовується люмінесцентний лак або фарба. На стелю наносять точки і плями різного розміру, при цьому їх можна розміщувати як хаотично, так і згідно з визначеною схемою (системи галактик і сузір'їв). В результаті, ви отримаєте стеля, який вдень буде імітувати спокій чистого неба, а ввечері на ньому почнуть з'являтися перші зірочки.
підвісна стеля зоряне небо
Витрати на всі роботи не будуть великими, в середньому сума дорівнює 2800-3500 руб. Вартість монтажу буде нульова, тому створюється таке зоряне небо на стелі своїми руками.

Як зробити зоряне небо на стелі


Більш складний ефект сяйва зірок можна створити за допомогою світлопровідних ниток, які будуть дуже до речі в конструкції натяжних стель. Часто, згадуючи у розмові ефект зоряного неба на стелі, більшість людей асоціюю його саме з натяжними конструкціями. Хоча аналогічний ефект легко досягається і для навісних стель з гіпсокартону. В такому випадку площина стелі стає не тільки основою для гри світла, але і своєрідною ширмою, за яку ховають всі комунікації.

Підвісна стеля зоряне небо включає в себе такі статті витрат:

 • вартість самого полотна;
 • фотодрук на полотні;
 • монтаж ниток оптоволокна. Ця стаття витрат є найбільш дорогою. Але можна заощадити, встановивши нитки самостійно;
 • проектор на стеля Зоряне небо;
 • контролер;
 • монтажні роботи по установці полотна.

ефект зоряного неба
Використання всіх перерахованих вище пристосувань зовсім не обов'язково (наприклад, можна обійтися без контролера). Також більшість робіт легко можуть бути виконані своїми руками, тому основна частина витрат піде на придбання матеріалів. Давайте розглянемо способи, за допомогою яких можна самостійно створити натяжна стеля зоряне небо будинку.

Які натяжні стелі можна використовувати для Зоряного неба


Частіше інших використовуються стелі з плівки ПВХ. Це обумовлено тим, що наносити фотодрук на такий матеріал набагато легше. Крім того, якість самої картинки виходить набагато краще. Використовуються як глянсове, так і матове полотна. Все залежить від особливостей інтер'єру.

Тканинні натяжні стелі дозволяють використовувати нанесений малюнок як шаблон для прокладання оптоволокна. Саме зображення неба наносять за допомогою технології інтер'єрної друку. Приємною особливістю таких стель є те, що на полотно можна нанести фотографію, зроблену телескопом. Крім того, монтаж подібних полотен набагато легше, так як не вимагає застосування теплових гармат.
стеля у вигляді зоряного неба
Замість натяжних, можна використовувати навісний стеля Зоряне небо.

Натяжна стеля і люмінесцентна фарба


Подібний спосіб є прямою аналогією першого методу даній статті. Але в такому випадку різниця полягає в тому, що замість приклеювання плівки на базову стелю, використовується натягнуте на каркас полотно (прочитайте також: "Шпалери на стелю зоряне небо - види матеріалу").

Така стеля вже не потрібно вирівнювати. Але для монтажу подібної системи доведеться відступити від базової поверхні хоча б 3 см. Саме полотно може мати будь-який малюнок, не обов'язково неба. Вже по готовому полотну люмінесцентною фарбою наносять точки і плями, які при вимкненому світлі починають світитися, немов справжні зірки.
зоряне небо 3d
Але можна зробити й іншим чином. На полотно наносять зображення зоряного неба, після чого всі космічні об'єкти і зірки зафарбовуються люмінесцентною фарбою. Тоді виходить неймовірний ефект зоряного неба на стелі.

Монтаж натяжної стелі


 • За допомогою рівня знаходять самий нижній кут приміщення. Від цієї точки відступають 3 см вниз, потім ставиться відмітка.
 • Дану позначку паралельно переносять у всі кути. По периметру відбивають нульовий рівень. Потім його перевіряють на горизонтальність.
 • За зазначених лініях кріплять профілю для натяжної стелі. Його закріплюють саморізами і дюбелями з кроком 15 см.
Дуже важливо рівне зістикувати в кутах профілі між собою. Тому кути вимірюють транспортиром. Отримане значення ділять навпіл і по цьому значенню підрізають край профілю.
світлодіодний стеля зоряне небо
 • Приміщення прогрівається тепловою гарматою до 50 градусів.
 • Після цього розмотують полотно.
 • Саму плівку нагрівають до 60 градусів.
 • Один з кутів плівки фіксують в багеті, при цьому защелкивая гарпун. Потім полотно натягують по діагоналі.
 • Так по черзі закріплюються всі 4 кута.
 • Тепер приступають до натягування та закріплення сторін полотна в багети. Для цих цілей використовується спеціальний шпатель, який дозволяє нам простягнути матеріал в гарпун.


Після того, як натяжна стеля закріплений, на нього наносять зірки, сузір'я і галактики. Точки можна малювати в хаотичному порядку, а можна заздалегідь продумати схему їх розташування. Для зручності роботи можна приготувати картонний трафарет.

Поки в кімнаті світло, фарба не буде видно, і ви зможете споглядати просто красивий натяжна стеля. Але коли ви погасіть світло, то тоді стельова поверхня перетвориться і на ній засяє безліч зірочок.

Оптоволокно і светогенератор


Такий спосіб набагато складніше в реалізації, ніж попередній. Монтаж відрізняється трудомісткістю і відповідальністю. Але результат перевершить всі ваші очікування. Замовлення послуг з облаштування подібної системи профільної компанії обійдеться вам приблизно в п'ять разів дорожче, ніж вартість самих матеріалів. Тому більш розумно самостійно розібратися в технології установки системи зоряного неба і провести всі роботи своїми руками.

Джерелом світла буде виступати проектор або светогенератор. Його короб ховають за натяжною стелею або в спеціальній ніші з гіпсокартону. Промені світла при цьому направляють паралельно полотну і перпендикулярно ниткам оптоволокна.

Галогенові проектори оснащуються лампою потужністю від 50 до 100 Вт. Термін служби такої лампи відносно невисокий — всього 4 тисячі годин. Тому проектор монтують в легкодоступному місці. Крім того необхідно забезпечити належну вентиляцію повітря в просторі навколо генератора світла.
проектор на стеля зоряне небо
У з'єднувальну головку можна встановити аж до 765 ниток, товщиною 0,75 мм Такі проектори дозволяють організувати рівне світіння торцевих частин ниток оптоволокна, а також створити ефект мерехтіння (досягається за рахунок використання перфорованого фільтра).


Існують монохромні та кольорові галогенові проектори. Перші дозволяють створювати світіння лише білого кольору, а другі, завдяки колірним фільтрів, що дозволяють підсвітити нитки кількома кольорами.

Світлодіодні проектори бувають одноколірними і кольоровими. Термін служби таких світлодіодів складає до 50 тисяч годин, що, безсумнівно, більше, ніж у галогенових проекторів. Існують проектори, які забезпечують постійне горіння і плавне зміна кольору. Також бувають моделі, які дозволяють включити одночасно обидва ці режиму. Читайте також: "Як зробити стеля зоряне небо – способи".

Додаткові проектори не є частиною монтажній конструкції. Вони використовуються для створення спецефектів. Найчастіше до таких виробів відносяться лазерні проектори.

З їх допомогою можна створювати такі ефекти як:

 • політ комети;
 • падіння зірок;
 • вибух наднової зірки;
 • обертання галактики;
 • підсвічування окремих сузір'їв;
 • обертання планет;
 • північне сяйво.


Крім того, за допомогою таких виробів можлива проекція зоряного неба на стелю.
як влаштувати зоряне небо будинку
Наступним важливим елементом для системи зоряного стелі є оптоволокно. Пучок волокон підключають до проектора. Зворотна сторона ниток протягується в полотно. Для отримання ефекту нічного неба на 1 кв. м. полотна робиться від 100 до 150 отворів, в які встановлюються нитки. Хоча ця кількість залежить від побажань господаря і загальної дизайнерської задумки. В кожен отвір протягують від 1 до 700 ниток. Їх кількість безпосередньо впливає на яскравість отриманого космічного об'єкта. Тобто за допомогою 1 нитки виходить ледь помітна далека зірка, а от 700 ниток дозволяють створити імітацію Сонця.

Після того, як ви визначилися з проектором, придбали оптоволокно і полотно натяжної стелі, можна приступати до монтажу системи.

Монтаж натяжної стелі


В першу чергу необхідно встановити проектор. Його розміщують в зручному місці так, щоб у разі чого можна було легко до нього дістатися. Якщо проектор встановлюється в гіпсокартонний короб, то можна зробити спеціальний люк, через який светогенератор можна буде вийняти.

Потім роблять розмітку для направляючих профілів. Не забувайте, що полотно натяжної стелі буде нижче від базової поверхні приблизно на 15 см. Трохи вище встановленого профілю натягується сітка. В такому випадку можна використовувати як спеціальну малярну мережу, так і звичайну рибальську. Площину сітки повинна бути паралельна полотну. Її осередки повинні бути досить дрібними, так, щоб за них було зручно звернутися до нитки.

Після цього необхідно прогріти приміщення і полотно. Потім ПВХ-плівку закріплюють в одному з кутів кімнати. Прогрівають і розтягують по діагоналі. У полотні робляться отвори під оптоволокно. Для цих цілей використовується паяльник з тонким жалом або звичайна голка. В отриманий отвір протягують одну або кілька ниток оптоволокна. При цьому нитка повинна звисати з полота мінімум на 15 см. Не потрібно витягати нитки до такої міри, щоб вони натяглися. У будь-якому випадку повинен залишитися запас по довжині так, щоб пучок можна було легко вийняти з проектора. Також акуратно слід поставитися до перегибанию волокна.
Після цього полотно кріплять по кутах, продовжуючи робити отвори і вставляючи оптоволокно. Коли все полотно підготовлено даними чином і натягнуто по кутах, його остаточно закріплюють.
зоряне небо на стелі пристрій
Після фіксації полотна можна приступати до закріплення ниток у своїх отворах. Для цих цілей використовують клей клей. Після процедури, нитки обрізаються врівень або з виступом в 2 мм від ПВХ полотна.

Замість того, щоб використовувати сітку, можна застосувати просту конструкцію з листового матеріалу. Але в цьому випадку монтаж трохи ускладниться за рахунок необхідності пробивання отворів у пластинах.

Існує й інший метод монтажу підсвічування стелі. Нитки оптоволокна можна не протягувати крізь полотно, а закріпити їх торці з виворітного боку стелі. Звичайно, в результаті вийде не таке яскраве сяйво, але в такому випадку немає потреби «дірявити» поверхня ПВХ плівки, та й вигляд стелі не буде псуватися трохи виступаючими кінцями оптоволоконних ниток. Для того ж, щоб отримати більшу яскравість зірок, необхідно використовувати більш товсті нитки. Також можна закріпити на кінцях волокон світлодіоди.

Подібний монтаж, тобто без протягування оптоволокна через полотно, відрізняється більшою складністю. Але тут можна трохи схитрувати. Так, можна виконати фальшпотолок з гіпсокартону або натяжної полотна, зробити в ньому отвори і протягнути крізь них нитки. Поруч з отвором закріплюють саморізи, до якого фіксують пучок оптоволокна. У підсумку, після монтажу основної стелі, торці ниток оптоволокна будуть упиратися в його поверхню, при цьому будучи чітко зафіксованими.

Світлодіодний стеля Зоряне небо


Цей спосіб є прямим продовженням попереднього. Додатково до всіх особливостей монтажу, на кінці оптоволокон кріпляться світлодіоди. Особливо це буде актуальним для створення великих сяючих об'єктів. Світло виходить більш різким і насиченим. При цьому світлодіоди на поверхні стелі не псують естетичність поверхні.
підвісна стеля зоряне небо пристрій
Якщо ж ви використовували технологію без протягування волокон крізь полотно, те сяйво вийде більш приглушеним, але все ж набагато яскравіше, ніж без використання світлодіодів. До того ж можна використовувати RGB контролери, які дозволять вам змінювати колір світлодіодів, створюючи тим самим вельми дивні ефекти.

Стеля у вигляді зоряного неба з кристалами Swarovski


Для тих хто любить робити все по вищому класу, підійде рішення з використанням кристалів Сваровські. Вони є ідеальним светорассеивателем.

Кристалики кріпляться на полотно стелі за допомогою спеціальних армованих кілець. Після цього, сам кристал вставляють нитка або пучок ниток оптоволокна. Завдяки переломленню світла, сяйво виходить природним і дуже красивим. Вдень така стеля буде грати з сонячним світлом, ще більше прикрашаючи полотно стелі. Вночі ж ви зможете повністю зануритися в красу цього нічного неба.
Так як кожен кристал має унікальну ограновування, то світло буде розсіюватися по-різному. Середній розмір світлової плями, створюваного в цьому випадку, становить приблизно 10-30 см. Керувати такою стелею можна дистанційно.


Стеля в дитячій Зоряне небо - вартість реалізації


Якщо проаналізувати ситуацію з вартістю, то стане зрозуміло, що система Зоряне небо у різних майстрів або компаній буде різною. Кожен призначає ту ціну, яка йому зручна. Нерідко трапляється так, що вартість однакових комплектів відрізняється на 100-200 %.

Давайте ж спробуємо розібратися, скільки ж насправді може коштувати така стеля:

 1. Полотно ПВХ — 600 руб/кв. м.
 2. Тканинне Полотно — 1000 руб/кв. м.
 3. Фотодрук малюнка — 1800 руб/кв. м.
 4. Светогенератор — від 6000 до 40000 руб, все залежить від побажань покупця. Так, монохромний проектор буде коштувати 6-10 тисяч рублів, з цветофільтров — 10-20 тисяч, а проектор зі спеціальними ефектами — від 20 тисяч і вище.
 5. Монтаж ниток оптоволокна: до 100 шт/кв. м. - 14000 руб, до 150 шт/кв. м. - 20000 руб.
 6. Спецефекти — від 20000 руб.
 7. Світлодіодний контролер — 6-15 тисяч рублів.
 8. Пульт ДУ — 2000 руб.


Якщо у вас немає часу або бажання самому підбирати обладнання, то можна придбати вже готові комплекти. На ринку доступні різні пропозиції комплектів проекторів зі світлодіодними нитками щільністю від 50 до 150 шт/кв. м.

На створення стелі зоряне небо будинку йде від одного до семи днів. Все залежить від складності малюнка. Сама процедура монтажу натяжної стелі з такою підсвіткою нічим не відрізняється від звичайної. Те ж відноситься і до навісних стель.

Зоряне небо будинку: краса і спокій

<div> Зміст статті:<br> <br> 1. <a href="#1">Наклейки на стеля Зоряне небо</a><br> 2. <a href="#2">Як зробити зоряне небо на стелі</a><br> 3. <a href="#3">Які натяжні стелі можна використовувати для Зоряного неба</a><br> 4. <a href="#4">Натяжна стеля і люмінесцентна фарба</a><br> 5. <a href="#5">Монтаж натяжної стелі</a><br> 6. <a href="#6">Оптоволокно і светогенератор</a><br> 7. <a href="#7">Монтаж натяжної стелі</a><br> 8. <a href="#8">Світлодіодний стеля Зоряне небо</a><br> 9. <a href="#9">Стеля у вигляді зоряного неба з кристалами Swarovski</a><br> 10. <a href="#10">Стеля в дитячій Зоряне небо - вартість реалізації</a><br> <br> Ах як приємно згадати свою відпустку. Небо, море і пляж, легкий бриз, який несе таку бажану свіжість. А як приємно ввечері спрямувати свій погляд вгору, туди, де міріадами зібралися яскраві вогники настільки далеких зірок. У великому місті ми позбавлені задоволення бачити більшість сузір'їв, а тому вже почали забувати, як виглядає справжнє нічне небо.<br> <br> Подібна атмосфера заворожує своєю красою і спокоєм. Холодний світ мільйонів зірок має якесь манливе властивість. Так і хочеться забрати з собою весь небосхил і заховати у себе у квартирі. І знаєте що? Сучасні будівельні технології дозволяють зробити це. Ну, зрозуміло, не вкрасти небо в прямому сенсі слова, але створити свої власні зірки.<br> <img width="580" alt="наклейки на стеля зоряне небо" src="/upload/medialibrary/691/691ad5582a53ed725b8db95c26873e8b.jpg" height="382" border="0" title="зоряне небо будинку"><br> Варіантів такого оформлення кімнат існує досить багато — все залежить від ваших побажань і фінансових можливостей. Є прості рішення, що не відрізняються складність, а існують також і досить дорогі системи, які імітують рух комет і змінюється мерехтіння зірок. Про те, як зробити зоряне небо будинку і скільки це буде коштувати, ми розповімо в цій статті.<br> <br> <h2><a name="1"></a><a name="1"></a>Наклейки на стеля Зоряне небо</h2> <br> Найбільш простим і дешевим способом того, як отримати <a href="/repair-and-maintenance/decoration/svityatsya-steli-yaki-voni-buvayut-vidi-vidminnosti-osoblivosti.html">світна стеля</a> із зоряним небом, є використання светящей фарби або лаку. В цьому випадку не потрібно встановлювати натяжний полотно, тому спосіб вельми актуальне для приміщень з низькими стелями.<br> <br> Для того, щоб у світлий час доби стелю не був просто білим, його прикрашають якимось малюнком. Це може бути як звичайне небо, майже без хмар, так і зоряне небо 3d. Подібний малюнок можна дуже легко виконати в будь-якому графічному редакторі. Потім слід звернутися в компанію, яка виробляє друк на плівці Oracal (аналогічна використовується в сфері зовнішньої реклами). Така плівка відрізняється міцністю і хорошою кольоропередачею, крім того вона легко наклеюється на поверхні. Так як плівка має обмеження по ширині (максимум 2 метри), то бажане зображення розбивають на декілька фрагментів, які потім наклеюють на стелю так, щоб не було видимих стиків.<br> <img width="580" alt="стеля із зоряним небом" src="/upload/medialibrary/bd8/bd8ff160c0afccda938c96b6c3c27c93.jpg" height="417" border="0" title="зоряне небо на стелі своїми руками"><br> <br> <blockquote> Перед друком на полотні, зробіть пробний друк, так як отримана палітра може трохи відрізнятися від тієї, яку ви бачили на екрані монітора. Якщо результат вас цілком влаштовує і колір полотна гармонує з інтер'єром, то можна сміливо приступати до друку полотна для всієї поверхні стелі. А саме базове покриття готують до монтажу. </blockquote> <br> Одна з особливостей подібної технології в тому, що покриття спершу вирівнюють шпаклівкою або штукатуркою. Після того, як вирівнювальний шар висохне, приступають до поклейки плівки. Ця процедура дуже проста. На тильній стороні матеріалу є захисна стрічка. Її знімають, а плівку прикладають до основи. А для того, щоб під матеріалом не було пухирців повітря, за нього прокочують валиком або проводять м'якою тканиною. Стикувати окремі фрагменти полотна краще внапуск, це дозволить уникнути утворення білих просвітів.<br> <br> Отже, найбільш складна частина робіт зроблена. Тепер залишилося намалювати зірки. Як вже згадувалося вище, для цього використовується люмінесцентний лак або фарба. На стелю наносять точки і плями різного розміру, при цьому їх можна розміщувати як хаотично, так і згідно з визначеною схемою (системи галактик і сузір'їв). В результаті, ви отримаєте стеля, який вдень буде імітувати спокій чистого неба, а ввечері на ньому почнуть з'являтися перші зірочки.<br> <img width="580" alt="підвісна стеля зоряне небо" src="/upload/medialibrary/508/5082ba224628d09b94388b6487312bc8.jpg" height="395" border="0" title="як зробити зоряне небо на стелі"><br> Витрати на всі роботи не будуть великими, в середньому сума дорівнює 2800-3500 руб. Вартість монтажу буде нульова, тому створюється таке зоряне <a href="/types-ceilings/stretch-ceilings/nebo-na-steli-_-rodzinka-vashogo-interyeru.html">небо на стелі</a> своїми руками.<br> <br> <h2><a name="2"></a><a name="2"></a>Як зробити зоряне небо на стелі</h2> <br> Більш складний ефект сяйва зірок можна створити за допомогою світлопровідних ниток, які будуть дуже до речі в конструкції натяжних стель. Часто, згадуючи у розмові ефект зоряного неба на стелі, більшість людей асоціюю його саме з натяжними конструкціями. Хоча аналогічний ефект легко досягається і для навісних стель з гіпсокартону. В такому випадку площина стелі стає не тільки основою для гри світла, але і своєрідною ширмою, за яку ховають всі комунікації.<br> <br> Підвісна стеля зоряне небо включає в себе такі статті витрат:<br> <br> <ul> <li>вартість самого полотна;</li> <li>фотодрук на полотні;</li> <li>монтаж ниток оптоволокна. Ця стаття витрат є найбільш дорогою. Але можна заощадити, встановивши нитки самостійно;</li> <li>проектор на стеля Зоряне небо;</li> <li>контролер;</li> <li>монтажні роботи по установці полотна.</li> </ul> <br> <img width="580" alt="ефект зоряного неба" src="/upload/medialibrary/0a4/0a4c67364046442c1ba6dac86109866d.jpg" height="419" border="0" title="проекція зоряного неба на стелю"><br> Використання всіх перерахованих вище пристосувань зовсім не обов'язково (наприклад, можна обійтися без контролера). Також більшість робіт легко можуть бути виконані своїми руками, тому основна частина витрат піде на придбання матеріалів. Давайте розглянемо способи, за допомогою яких можна самостійно створити натяжна <a href="/types-ceilings/stretch-ceilings/natyazhna-stelya-zoryane-nebo-shedevr-v-budinku.html">стеля зоряне небо</a> будинку.<br> <br> <h2><a name="3"></a><a name="3"></a>Які натяжні стелі можна використовувати для Зоряного неба</h2> <br> Частіше інших використовуються стелі з плівки ПВХ. Це обумовлено тим, що наносити фотодрук на такий матеріал набагато легше. Крім того, якість самої картинки виходить набагато краще. Використовуються як глянсове, так і матове полотна. Все залежить від особливостей інтер'єру.<br> <br> Тканинні натяжні стелі дозволяють використовувати нанесений малюнок як шаблон для прокладання оптоволокна. Саме зображення неба наносять за допомогою технології інтер'єрної друку. Приємною особливістю таких стель є те, що на полотно можна нанести фотографію, зроблену телескопом. Крім того, монтаж подібних полотен набагато легше, так як не вимагає застосування теплових гармат.<br> <img width="580" alt="стеля у вигляді зоряного неба" src="/upload/medialibrary/e98/e980e48c6336f002d074eed6a1551509.JPG" height="426" border="0" title="система зоряне небо"><br> Замість натяжних, можна використовувати навісний стеля Зоряне небо.<br> <br> <h2><a name="4"></a><a name="4"></a>Натяжна стеля і люмінесцентна фарба</h2> <br> Подібний спосіб є прямою аналогією першого методу даній статті. Але в такому випадку різниця полягає в тому, що замість приклеювання плівки на базову стелю, використовується натягнуте на каркас полотно (прочитайте також: "<a href="/types-ceilings/wallpaper-ceiling/shpaleri-na-stelyu-zoryane-nebo-_-vidi-materialu.html">Шпалери на стелю зоряне небо - види матеріалу</a>").<br> <br> Така стеля вже не потрібно вирівнювати. Але для монтажу подібної системи доведеться відступити від базової поверхні хоча б 3 см. Саме полотно може мати будь-який малюнок, не обов'язково неба. Вже по готовому полотну люмінесцентною фарбою наносять точки і плями, які при вимкненому світлі починають світитися, немов справжні зірки.<br> <img width="580" alt="зоряне небо 3d" src="/upload/medialibrary/4aa/4aa4866c4654d1ce30fdc62d7d91086d.jpg" height="390" border="0" title="ефект зоряного неба на стелі"><br> Але можна зробити й іншим чином. На полотно наносять зображення зоряного неба, після чого всі космічні об'єкти і зірки зафарбовуються люмінесцентною фарбою. Тоді виходить неймовірний ефект зоряного неба на стелі.<br> <br> <h2><a name="5"></a><a name="5"></a>Монтаж натяжної стелі</h2> <br> <ul> <li>За допомогою рівня знаходять самий нижній кут приміщення. Від цієї точки відступають 3 см вниз, потім ставиться відмітка.</li> <li>Дану позначку паралельно переносять у всі кути. По периметру відбивають нульовий рівень. Потім його перевіряють на горизонтальність.</li> <li>За зазначених лініях кріплять профілю для натяжної стелі. Його закріплюють саморізами і дюбелями з кроком 15 см.</li> </ul> <blockquote> Дуже важливо рівне зістикувати в кутах профілі між собою. Тому кути вимірюють транспортиром. Отримане значення ділять навпіл і по цьому значенню підрізають край профілю. </blockquote> <img width="640" alt="світлодіодний стеля зоряне небо" src="/upload/medialibrary/2a9/2a94a304af0ee09e6b8a5db2a5d8ed20.jpg" height="224" border="0" title="навісний стеля зоряне небо"><br> <ul> <li>Приміщення прогрівається тепловою гарматою до 50 градусів.</li> <li>Після цього розмотують полотно.</li> <li>Саму плівку нагрівають до 60 градусів.</li> <li>Один з кутів плівки фіксують в багеті, при цьому защелкивая гарпун. Потім полотно натягують по діагоналі.</li> <li>Так по черзі закріплюються всі 4 кута.</li> <li>Тепер приступають до натягування та закріплення сторін полотна в багети. Для цих цілей використовується спеціальний шпатель, який дозволяє нам простягнути матеріал в гарпун.</li> </ul> <br> <br> Після того, як натяжна стеля закріплений, на нього наносять зірки, сузір'я і галактики. Точки можна малювати в хаотичному порядку, а можна заздалегідь продумати схему їх розташування. Для зручності роботи можна приготувати картонний трафарет.<br> <br> Поки в кімнаті світло, фарба не буде видно, і ви зможете споглядати просто красивий натяжна стеля. Але коли ви погасіть світло, то тоді стельова поверхня перетвориться і на ній засяє безліч зірочок.<br> <br> <h2><a name="6"></a><a name="6"></a>Оптоволокно і светогенератор</h2> <br> Такий спосіб набагато складніше в реалізації, ніж попередній. Монтаж відрізняється трудомісткістю і відповідальністю. Але результат перевершить всі ваші очікування. Замовлення послуг з облаштування подібної системи профільної компанії обійдеться вам приблизно в п'ять разів дорожче, ніж вартість самих матеріалів. Тому більш розумно самостійно розібратися в технології установки системи зоряного неба і провести всі роботи своїми руками.<br> <br> Джерелом світла буде виступати проектор або светогенератор. Його короб ховають за натяжною стелею або в спеціальній ніші з гіпсокартону. Промені світла при цьому направляють паралельно полотну і перпендикулярно ниткам оптоволокна.<br> <br> Галогенові проектори оснащуються лампою потужністю від 50 до 100 Вт. Термін служби такої лампи відносно невисокий — всього 4 тисячі годин. Тому проектор монтують в легкодоступному місці. Крім того необхідно забезпечити належну вентиляцію повітря в просторі навколо генератора світла.<br> <img width="580" alt="проектор на стеля зоряне небо" src="/upload/medialibrary/565/565558ec66525ab82612ac8abeb5be3c.jpg" height="386" border="0" title="стеля в дитячій зоряне небо"><br> У з'єднувальну головку можна встановити аж до 765 ниток, товщиною 0,75 мм Такі проектори дозволяють організувати рівне світіння торцевих частин ниток оптоволокна, а також створити ефект мерехтіння (досягається за рахунок використання перфорованого фільтра).<br> <br> <br> <blockquote> Існують монохромні та кольорові галогенові проектори. Перші дозволяють створювати світіння лише білого кольору, а другі, завдяки колірним фільтрів, що дозволяють підсвітити нитки кількома кольорами. </blockquote> <br> Світлодіодні проектори бувають одноколірними і кольоровими. Термін служби таких світлодіодів складає до 50 тисяч годин, що, безсумнівно, більше, ніж у галогенових проекторів. Існують проектори, які забезпечують постійне горіння і плавне зміна кольору. Також бувають моделі, які дозволяють включити одночасно обидва ці режиму. Читайте також: "<a href="/types-ceilings/stretch-ceilings/yak-zrobiti-stelya-zoryane-nebo-varianti-ta-sposobi.html">Як зробити стеля зоряне небо – способи</a>".<br> <br> Додаткові проектори не є частиною монтажній конструкції. Вони використовуються для створення спецефектів. Найчастіше до таких виробів відносяться лазерні проектори.<br> <br> З їх допомогою можна створювати такі ефекти як:<br> <br> <ul> <li>політ комети;</li> <li>падіння зірок;</li> <li>вибух наднової зірки;</li> <li>обертання галактики;</li> <li>підсвічування окремих сузір'їв;</li> <li>обертання планет;</li> <li>північне сяйво.</li> </ul> <br> <br> Крім того, за допомогою таких виробів можлива проекція зоряного неба на стелю.<br> <img width="580" alt="як влаштувати зоряне небо будинку" src="/upload/medialibrary/182/1821d929073e0ecf73d6f0112daa1559.jpg" height="420" border="0" title="як зробити зоряне небо будинку"><br> Наступним важливим елементом для системи зоряного стелі є оптоволокно. Пучок волокон підключають до проектора. Зворотна сторона ниток протягується в полотно. Для отримання ефекту нічного неба на 1 кв. м. полотна робиться від 100 до 150 отворів, в які встановлюються нитки. Хоча ця кількість залежить від побажань господаря і загальної дизайнерської задумки. В кожен отвір протягують від 1 до 700 ниток. Їх кількість безпосередньо впливає на яскравість отриманого космічного об'єкта. Тобто за допомогою 1 нитки виходить ледь помітна далека зірка, а от 700 ниток дозволяють створити імітацію Сонця.<br> <br> Після того, як ви визначилися з проектором, придбали оптоволокно і полотно натяжної стелі, можна приступати до монтажу системи.<br> <br> <h2><a name="7"></a><a name="7"></a>Монтаж натяжної стелі</h2> <br> В першу чергу необхідно встановити проектор. Його розміщують в зручному місці так, щоб у разі чого можна було легко до нього дістатися. Якщо проектор встановлюється в гіпсокартонний короб, то можна зробити спеціальний люк, через який светогенератор можна буде вийняти.<br> <br> Потім роблять розмітку для направляючих профілів. Не забувайте, що полотно натяжної стелі буде нижче від базової поверхні приблизно на 15 см. Трохи вище встановленого профілю натягується сітка. В такому випадку можна використовувати як спеціальну малярну мережу, так і звичайну рибальську. Площину сітки повинна бути паралельна полотну. Її осередки повинні бути досить дрібними, так, щоб за них було зручно звернутися до нитки.<br> <br> Після цього необхідно прогріти приміщення і полотно. Потім ПВХ-плівку закріплюють в одному з кутів кімнати. Прогрівають і розтягують по діагоналі. У полотні робляться отвори під оптоволокно. Для цих цілей використовується паяльник з тонким жалом або звичайна голка. В отриманий отвір протягують одну або кілька ниток оптоволокна. При цьому нитка повинна звисати з полота мінімум на 15 см. Не потрібно витягати нитки до такої міри, щоб вони натяглися. У будь-якому випадку повинен залишитися запас по довжині так, щоб пучок можна було легко вийняти з проектора. Також акуратно слід поставитися до перегибанию волокна.<br> Після цього полотно кріплять по кутах, продовжуючи робити отвори і вставляючи оптоволокно. Коли все полотно підготовлено даними чином і натягнуто по кутах, його остаточно закріплюють.<br> <img width="580" alt="зоряне небо на стелі пристрій" src="/upload/medialibrary/3b4/3b4ffe0da8dc6c28090b6965b98bd20b.jpg" height="415" border="0" title="зоряне небо на стелі фото"><br> Після фіксації полотна можна приступати до закріплення ниток у своїх отворах. Для цих цілей використовують клей клей. Після процедури, нитки обрізаються врівень або з виступом в 2 мм від ПВХ полотна.<br> <br> Замість того, щоб використовувати сітку, можна застосувати просту конструкцію з листового матеріалу. Але в цьому випадку монтаж трохи ускладниться за рахунок необхідності пробивання отворів у пластинах.<br> <br> Існує й інший метод монтажу підсвічування стелі. Нитки оптоволокна можна не протягувати крізь полотно, а закріпити їх торці з виворітного боку стелі. Звичайно, в результаті вийде не таке яскраве сяйво, але в такому випадку немає потреби «дірявити» поверхня ПВХ плівки, та й вигляд стелі не буде псуватися трохи виступаючими кінцями оптоволоконних ниток. Для того ж, щоб отримати більшу яскравість зірок, необхідно використовувати більш товсті нитки. Також можна закріпити на кінцях волокон світлодіоди.<br> <br> Подібний монтаж, тобто без протягування оптоволокна через полотно, відрізняється більшою складністю. Але тут можна трохи схитрувати. Так, можна виконати фальшпотолок з гіпсокартону або натяжної полотна, зробити в ньому отвори і протягнути крізь них нитки. Поруч з отвором закріплюють саморізи, до якого фіксують пучок оптоволокна. У підсумку, після монтажу основної стелі, торці ниток оптоволокна будуть упиратися в його поверхню, при цьому будучи чітко зафіксованими.<br> <br> <h2><a name="8"></a><a name="8"></a>Світлодіодний стеля Зоряне небо</h2> <br> Цей спосіб є прямим продовженням попереднього. Додатково до всіх особливостей монтажу, на кінці оптоволокон кріпляться світлодіоди. Особливо це буде актуальним для створення великих сяючих об'єктів. Світло виходить більш різким і насиченим. При цьому світлодіоди на поверхні стелі не псують естетичність поверхні.<br> <img width="580" alt="підвісна стеля зоряне небо пристрій" src="/upload/medialibrary/4d4/4d410895a7cc52c133a015714a8c0c00.jpg" height="377" border="0" title="як зробити зоряне небо на стелі своїми руками"><br> Якщо ж ви використовували технологію без протягування волокон крізь полотно, те сяйво вийде більш приглушеним, але все ж набагато яскравіше, ніж без використання світлодіодів. До того ж можна використовувати RGB контролери, які дозволять вам змінювати колір світлодіодів, створюючи тим самим вельми дивні ефекти.<br> <br> <h2><a name="9"></a><a name="9"></a>Стеля у вигляді зоряного неба з кристалами Swarovski</h2> <br> Для тих хто любить робити все по вищому класу, підійде рішення з використанням кристалів Сваровські. Вони є ідеальним светорассеивателем.<br> <br> Кристалики кріпляться на полотно стелі за допомогою спеціальних армованих кілець. Після цього, сам кристал вставляють нитка або пучок ниток оптоволокна. Завдяки переломленню світла, сяйво виходить природним і дуже красивим. Вдень така стеля буде грати з сонячним світлом, ще більше прикрашаючи полотно стелі. Вночі ж ви зможете повністю зануритися в красу цього нічного неба. <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/fklS5eSqZL4?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <blockquote> Так як кожен кристал має унікальну ограновування, то світло буде розсіюватися по-різному. Середній розмір світлової плями, створюваного в цьому випадку, становить приблизно 10-30 см. Керувати такою стелею можна дистанційно. </blockquote> <br> <br> <h2><a name="10"></a><a name="10"></a>Стеля в дитячій Зоряне небо - вартість реалізації</h2> <br> Якщо проаналізувати ситуацію з вартістю, то стане зрозуміло, що система Зоряне небо у різних майстрів або компаній буде різною. Кожен призначає ту ціну, яка йому зручна. Нерідко трапляється так, що вартість однакових комплектів відрізняється на 100-200 %.<br> <br> Давайте ж спробуємо розібратися, скільки ж насправді може коштувати така стеля:<br> <br> <ol> <li>Полотно ПВХ — 600 руб/кв. м.</li> <li>Тканинне Полотно — 1000 руб/кв. м.</li> <li>Фотодрук малюнка — 1800 руб/кв. м.</li> <li>Светогенератор — від 6000 до 40000 руб, все залежить від побажань покупця. Так, монохромний проектор буде коштувати 6-10 тисяч рублів, з цветофільтров — 10-20 тисяч, а проектор зі спеціальними ефектами — від 20 тисяч і вище.</li> <li>Монтаж ниток оптоволокна: до 100 шт/кв. м. - 14000 руб, до 150 шт/кв. м. - 20000 руб.</li> <li>Спецефекти — від 20000 руб.</li> <li>Світлодіодний контролер — 6-15 тисяч рублів.</li> <li>Пульт ДУ — 2000 руб.</li> </ol> <br> <br> Якщо у вас немає часу або бажання самому підбирати обладнання, то можна придбати вже готові комплекти. На ринку доступні різні пропозиції комплектів проекторів зі світлодіодними нитками щільністю від 50 до 150 шт/кв. м.<br> <br> На створення стелі зоряне небо будинку йде від одного до семи днів. Все залежить від складності малюнка. Сама процедура монтажу натяжної стелі з такою підсвіткою нічим не відрізняється від звичайної. Те ж відноситься і до навісних стель.<br> </div> <br>