CeilingMastak

Світлодіодні світильники для натяжних стель: варіанти освітлення

Зміст статті:

1. Чим відрізняються світлодіодні світильники від традиційних джерел світла
2. Світлодіодні світильники: різновиди та особливості
3. Як можна організувати освітлення при монтажі натяжної стелі
4. Установка класичної люстри
5. Використання вбудованих світильників
6. Можливості світлодіодних стрічок

Обладнання натяжних стель передбачає організацію відповідного освітлення в кімнаті. В такому випадку будуть доречні не тільки традиційні люстри, але і інші технології, наприклад, вбудоване освітлення. Підбір світлових приладів вимагає не тільки їх відповідності дизайну приміщення, але і наявності технічних характеристик, придатних для матеріалів, які використовуються для стелі. Оптимальним варіантом у даному випадку будуть світлодіодні світильники для натяжних стель, які представлені на сьогодні у великому асортименті.
світлодіодні світильники для натяжної стелі
Якщо установка натяжної стелі замовляється в спеціалізованій фірмі, то клієнта сповіщають про непристосованість стельового полотна, при виготовленні якого використовується ПВХ плівка, для експлуатації при високих температурах. Виходячи з цього, можна зробити висновок про неможливість монтажу на такому стелі світильників з традиційними лампами розжарювання або галогенними джерелами світла. Під час роботи вони виділяють тепло, що загрожує сильним нагріванням матеріалу, втрати його початкового кольору і деформації. Тому в такому випадку краще користуватися діодними світильниками.

Чим відрізняються світлодіодні світильники від традиційних джерел світла


Як вже було сказано раніше, в житловому приміщенні можна монтувати світлодіодні світильники у натяжна стеля, які також відповідають всім вимогам естетики і зроблять затишніше вітальню і спальню, кабінет, дитячу, кухню і їдальню.

До основних переваг цих приладів відносять:

  1. Тривалу експлуатацію – термін служби світлодіодних ламп для натяжних стель перевищує цикл працездатності ламп розжарювання в сотню разів.
  2. Економію електроенергії, що проявляється у відсутності елементів, що вимагають нагрівання. Якщо порівняти ці лампи з звичайними, то буде помітно 70% зниження споживання енергії.
  3. Великий вибір кольорової гами. На прилавках пропонуються світильники звичайного світла, але є і ті, що будуть світитися кольоровими променями.
    світлодіодні світильники в натяжну стелю
  4. Світлодіодні прилади позбавлені ефекту мерехтіння, що сприятливо позначається на зорі – очі менше напружуються і не втомлюються.


Одним словом, споти світлодіодні для натяжних стель, незважаючи на свої компактні розміри, здатні створювати рівномірне світло, підходить як для роботи, так і приємного проведення часу.

Світлодіодні світильники: різновиди та особливості


Виробники, що займаються виготовленням і постачанням світлової техніки, пропонують масу цікавих моделей. Щоб не заплутатися серед різноманіття світильників, слід більш детально розібратися в них.

В залежності від розташування ламп світильники бувають:

  • з внутрішніми елементами;
  • із зовнішніми елементами.

натяжна стеля зі світлодіодами
У першому випадку за допомогою світильника забезпечується спрямований потік світла, що створює особливий візуальний ефект. До вибору подібних пристроїв потрібно підходити дуже уважно, в тому числі стежити за обмеженнями, які пред'являє натяжна стеля зі світлодіодами по температурі і потужності приладу. Світильники пропонуються як матовим, так і глянсовим корпусом.
Фахівці рекомендують віддавати перевагу світильників з зовнішньої установкою світлодіодних ламп для натяжних стель, оскільки вони за рахунок своєї особливої структури не передають тепло, зберігаючи цілісність полотна.

Що стосується дизайнерського оформлення, то серед світлових приладів зустрічається безліч моделей з декоративними скляними і кришталевими елементами. Читайте також: "Які світильники для натяжних стель світлодіодні краще – огляд варіантів".
світлодіодні світильники для натяжних стель види
При створенні освітлення в житловому приміщенні рекомендується раціонально використовувати світильники обох груп. Так, для подачі спрямованого світла підійдуть прилади з встановленою лампою всередині, для розсіяного освітлення краще підійдуть ті, лампа в яких встановлена поза конструкції, представлені на фото.

Як можна організувати освітлення при монтажі натяжної стелі


Підбираючи підходящий варіант облаштування освітлення в кімнаті з натяжною стелею, головне – пам'ятати про обмеження теплового впливу на матеріал. У разі використання лампи, яка випромінює тепло від 60 градусів, полотно почне згортатися, на ньому з'являться зморшки, зміниться колір, фактура. Інших важливих вимог при виборі світильника немає. Читайте також: "Які світильники для натяжних стель світлодіодні краще – огляд варіантів".

Освітлення натяжної стелі, приклад на відео:


Установка класичної люстри


Для багатьох шанувальників традиційної обробки світлодіодні світильники для натяжних стель будуть найкращим варіантом, оскільки замість звичайних ламп, що володіють підвищеною тепловіддачею, будуть використовуватися сучасні моделі. Слід зазначити, що за основу для монтажу приладу виступає не плівка, а бетонна плита стельова. Читайте також: "Які бувають світильники для натяжних стель – види і варіанти кріплення".

Використання вбудованих світильників


У багатьох упорядкованих квартирах старого планування висота стель не дозволяє кріпити громіздкі люстри, тому натяжні стелі, в більшості випадків, обладнуються вбудованими світильниками для натяжних стель.
світлодіодні світильники для натяжної стелі види
Світлотехніка, застосовувана до випуску світлодіодів, не відповідала вимогам натяжних конструкцій, але завдяки удосконаленню процесу з'явилися лампи, відповідні за рівнем тепловиділення і особливостям кріплення для натяжних конструкцій.

Встановлення таких приладів не вимагає особливих умінь, а довговічні лампочки сприяють тому, що міняти їх потрібно буде після закінчення тривалого періоду часу. Читайте також: "Які бувають світильники для натяжної стелі – види, особливості, правила монтажу".

Можливості світлодіодних стрічок


Пропонуються світлодіодні світильники для натяжної стелі тепер вже не тільки у звичній для всіх формі, але і у вигляді стрічок, які можна встановити як по всій стелі, так і до його окремих елементів. В такому випадку відзначається не тільки ефективність, але і функціональність пристрою.
світлодіодні світильники у натяжна стеля види
Тут також безліч варіантів виконання – це не тільки світлодіодні стрічки біло-жовтого світла, але і їх варіації в кольорі і потужності світіння. Монтаж такого освітлення виконується дуже швидко, не вимагає додаткового устаткування.

Одним словом, порівняльний аналіз різних способів освітлення та приладів для нього показав, що використання світлодіодних світильників буде найефективнішим способом. Вони легко встановлюються, не випромінюють тепла, дозволяють заощадити на споживанні електроенергії і забезпечити подачу комфортною для зору обстановки.Світлодіодні світильники для натяжних стель: варіанти освітлення

<div> <div> Зміст статті:<br> <br> </div> 1. <a href="#1">Чим відрізняються світлодіодні світильники від традиційних джерел світла</a><br> 2. <a href="#2">Світлодіодні світильники: різновиди та особливості</a><br> 3. <a href="#3">Як можна організувати освітлення при монтажі натяжної стелі</a><br> 4. <a href="#4">Установка класичної люстри</a><br> 5. <a href="#5">Використання вбудованих світильників</a><br> 6. <a href="#6">Можливості світлодіодних стрічок</a><br> <br> Обладнання натяжних стель передбачає організацію відповідного освітлення в кімнаті. В такому випадку будуть доречні не тільки традиційні люстри, але і інші технології, наприклад, вбудоване освітлення. Підбір світлових приладів вимагає не тільки їх відповідності дизайну приміщення, але і наявності технічних характеристик, придатних для матеріалів, які використовуються для стелі. Оптимальним варіантом у даному випадку будуть світлодіодні світильники для натяжних стель, які представлені на сьогодні у великому асортименті.<br> <img width="580" alt="світлодіодні світильники для натяжної стелі" src="/upload/medialibrary/abd/abd1fbb65d89c1d34f45797b86e180b6.jpg" height="405" border="0" title="світлодіодні світильники для натяжних стель"><br> Якщо установка натяжної стелі замовляється в спеціалізованій фірмі, то клієнта сповіщають про непристосованість стельового полотна, при виготовленні якого використовується ПВХ плівка, для експлуатації при високих температурах. Виходячи з цього, можна зробити висновок про неможливість монтажу на такому стелі світильників з традиційними лампами розжарювання або галогенними джерелами світла. Під час роботи вони виділяють тепло, що загрожує сильним нагріванням матеріалу, втрати його початкового кольору і деформації. Тому в такому випадку краще користуватися діодними світильниками.<br> <br> <h2><a name="1"></a><a name="1"></a>Чим відрізняються світлодіодні світильники від традиційних джерел світла</h2> <br> Як вже було сказано раніше, в житловому приміщенні можна монтувати світлодіодні світильники у натяжна стеля, які також відповідають всім вимогам естетики і зроблять затишніше вітальню і спальню, кабінет, дитячу, кухню і їдальню.<br> <br> До основних переваг цих приладів відносять:<br> <br> <ol> <li>Тривалу експлуатацію – термін служби світлодіодних ламп для натяжних стель перевищує цикл працездатності ламп розжарювання в сотню разів.</li> <li>Економію електроенергії, що проявляється у відсутності елементів, що вимагають нагрівання. Якщо порівняти ці лампи з звичайними, то буде помітно 70% зниження споживання енергії.</li> <li>Великий вибір кольорової гами. На прилавках пропонуються світильники звичайного світла, але є і ті, що будуть світитися кольоровими променями.<br> <img width="580" alt="світлодіодні світильники в натяжну стелю" src="/upload/medialibrary/6a1/6a11b12e9b0f3c779bbda8fb6cefeb34.jpg" height="454" border="0" title="споти світлодіодні для натяжних стель"><br> </li> <li>Світлодіодні прилади позбавлені ефекту мерехтіння, що сприятливо позначається на зорі – очі менше напружуються і не втомлюються.</li> </ol> <br> <br> Одним словом, споти світлодіодні для натяжних стель, незважаючи на свої компактні розміри, здатні створювати рівномірне світло, підходить як для роботи, так і приємного проведення часу.<br> <br> <h2><a name="2"></a><a name="2"></a>Світлодіодні світильники: різновиди та особливості</h2> <br> Виробники, що займаються виготовленням і постачанням світлової техніки, пропонують масу цікавих моделей. Щоб не заплутатися серед різноманіття світильників, слід більш детально розібратися в них.<br> <br> В залежності від розташування ламп світильники бувають:<br> <br> <ul> <li>з внутрішніми елементами;</li> <li>із зовнішніми елементами.</li> </ul> <br> <img width="580" alt="натяжна стеля зі світлодіодами" src="/upload/medialibrary/580/580c842278246d82a2ae4b3fc5c8c4f6.jpg" height="372" border="0" title="світлодіодні світильники для натяжних стель"><br> У першому випадку за допомогою світильника забезпечується спрямований потік світла, що створює особливий візуальний ефект. До вибору подібних пристроїв потрібно підходити дуже уважно, в тому числі стежити за обмеженнями, які пред'являє натяжна стеля зі світлодіодами по температурі і потужності приладу. Світильники пропонуються як матовим, так і глянсовим корпусом. <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/Gc6Tu3CEJN8?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <blockquote> Фахівці рекомендують віддавати перевагу світильників з зовнішньої установкою <a href="/lighting/chandeliers-and-lamps/svitlodiodni-lampi-dlya-natyazhnih-stel-_-suchasnij-vibir.html">світлодіодних ламп для натяжних стель</a>, оскільки вони за рахунок своєї особливої структури не передають тепло, зберігаючи цілісність полотна. </blockquote> <br> Що стосується дизайнерського оформлення, то серед світлових приладів зустрічається безліч моделей з декоративними скляними і кришталевими елементами. Читайте також: "<a href="/lighting/chandeliers-and-lamps/yaki-svitilniki-dlya-natyazhnih-stel-svitlodiodni-krashe-oglyad-variantiv.html">Які світильники для натяжних стель світлодіодні краще – огляд варіантів</a>".<br> <img width="580" alt="світлодіодні світильники для натяжних стель види" src="/upload/medialibrary/6a4/6a423b51f7844f78a29e2b8611655e07.jpg" height="410" border="0" title="світлодіодні світильники для натяжних стель пристрій"><br> При створенні освітлення в житловому приміщенні рекомендується раціонально використовувати світильники обох груп. Так, для подачі спрямованого світла підійдуть прилади з встановленою лампою всередині, для розсіяного освітлення краще підійдуть ті, лампа в яких встановлена поза конструкції, представлені на фото.<br> <br> <h2><a name="3"></a><a name="3"></a>Як можна організувати освітлення при монтажі натяжної стелі</h2> <br> Підбираючи підходящий варіант облаштування освітлення в кімнаті з натяжною стелею, головне – пам'ятати про обмеження теплового впливу на матеріал. У разі використання лампи, яка випромінює тепло від 60 градусів, полотно почне згортатися, на ньому з'являться зморшки, зміниться колір, фактура. Інших важливих вимог при виборі світильника немає. Читайте також: "<a href="/lighting/chandeliers-and-lamps/yaki-svitilniki-dlya-natyazhnih-stel-svitlodiodni-krashe-oglyad-variantiv.html">Які світильники для натяжних стель світлодіодні краще – огляд варіантів</a>".<br> <br> Освітлення натяжної стелі, приклад на відео: <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/GkpOGG_cxM0?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <br> <br> <h2><a name="4"></a><a name="4"></a>Установка класичної люстри</h2> <br> Для багатьох шанувальників традиційної обробки світлодіодні світильники для натяжних стель будуть найкращим варіантом, оскільки замість звичайних ламп, що володіють підвищеною тепловіддачею, будуть використовуватися сучасні моделі. Слід зазначити, що за основу для монтажу приладу виступає не плівка, а бетонна плита стельова. Читайте також: "<a href="/lighting/chandeliers-and-lamps/yaki-buvayut-svitilniki-dlya-natyazhnih-stel-vidi-i-varianti-kriplennya.html">Які бувають світильники для натяжних стель – види і варіанти кріплення</a>".<br> <br> <h2><a name="5"></a><a name="5"></a>Використання вбудованих світильників</h2> <br> У багатьох упорядкованих квартирах старого планування висота стель не дозволяє кріпити громіздкі люстри, тому натяжні стелі, в більшості випадків, обладнуються вбудованими світильниками для натяжних стель.<br> <img width="580" alt="світлодіодні світильники для натяжної стелі види" src="/upload/medialibrary/772/772fbaf0035f1a7cf083b43a2690295a.jpg" height="380" border="0" title="світлодіодні світильники для натяжної стелі пристрій"><br> Світлотехніка, застосовувана до випуску світлодіодів, не відповідала вимогам натяжних конструкцій, але завдяки удосконаленню процесу з'явилися лампи, відповідні за рівнем тепловиділення і особливостям кріплення для натяжних конструкцій.<br> <br> Встановлення таких приладів не вимагає особливих умінь, а довговічні лампочки сприяють тому, що міняти їх потрібно буде після закінчення тривалого періоду часу. Читайте також: "<a href="/lighting/chandeliers-and-lamps/yaki-buvayut-svitilniki-dlya-natyazhnoyi-steli-vidi-osoblivosti-pravila-montazhu.html">Які бувають світильники для натяжної стелі – види, особливості, правила монтажу</a>".<br> <br> <h2><a name="6"></a><a name="6"></a>Можливості світлодіодних стрічок</h2> <br> Пропонуються світлодіодні світильники для натяжної стелі тепер вже не тільки у звичній для всіх формі, але і у вигляді стрічок, які можна встановити як по всій стелі, так і до його окремих елементів. В такому випадку відзначається не тільки ефективність, але і функціональність пристрою.<br> <img width="580" alt="світлодіодні світильники у натяжна стеля види" src="/upload/medialibrary/b72/b726e5ebaf845f2d33aab669ac3a5c99.jpg" height="306" border="0" title="світлодіодні світильники у натяжна стеля пристрій"><br> Тут також безліч варіантів виконання – це не тільки світлодіодні стрічки біло-жовтого світла, але і їх варіації в кольорі і потужності світіння. Монтаж такого освітлення виконується дуже швидко, не вимагає додаткового устаткування.<br> <br> Одним словом, порівняльний аналіз різних способів освітлення та приладів для нього показав, що використання світлодіодних світильників буде найефективнішим способом. Вони легко встановлюються, не випромінюють тепла, дозволяють заощадити на споживанні електроенергії і забезпечити подачу комфортною для зору обстановки. <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/lu1LHG7t9vA?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <br> <br> </div> <br>