CeilingMastak

Ремонт натяжної стелі - методи

Зміст статті:

1. Як уникнути ремонту стелі
2. Причини пошкодження стелі
3. Методи ремонту стелі
4. Ремонт у разі потопу
5. Догляд за натяжними стелями
6. Як чистити стеля

Останнім часом попит на натяжні стелі тільки зростає. Популярність вони заслужили, в першу чергу, завдяки чудовому зовнішньому вигляду і величезному асортименту. Так як полотна випускаються різного кольору і фактури, можна підібрати підходящий варіант для будь-якого приміщення, оформленого в якому завгодно стилі.
ремонт натяжних стель після затоки
Натяжні стелі – довговічні й надійні, при дбайливому відношенні вони можуть служити десятки років. Але іноді відбуваються непередбачені ситуації: наприклад, затопили сусіди зверху, сталася пожежа, полотно пошкодили гострим предметом. У подібних випадках потрібно ремонт натяжної стелі. Спосіб його проведення залежить від того, як була пошкоджена поверхня.

Як уникнути ремонту стелі


Натяжні стелі роблять із плівки ПВХ або особливої тканини. Вони досить міцні, але іноді можуть бути пошкоджені. Щоб зменшити ймовірність появи розривів та інших дефектів, потрібно слідувати певним правилам.
Натяжний полотно не можна нагрівати до температури вище 70 градусів, так як в цьому випадку краї можуть розплавитися, що, в свою чергу, призведе до пошкоджень і провисання. У приміщенні, де встановлено такий стеля, температура повинна бути вище нуля, так як при більш низькій температурі матеріал починає кристалізуватися і може лопнути.
ремонт стелі своїми руками
Ремонт необхідний у тому випадку, якщо поверхня була пошкоджена чим-небудь гострим. Щоб цього не сталося, під час експлуатації необхідно всіляко запобігати контакти з будь-якими ріжучими та колючими предметами. Також можливість розриву полотна існує і при проведенні ремонтних робіт (прочитайте статтю: "Як роблять натяжні стелі: плюси і мінуси конструкцій").

Натяжні конструкції легко витримують потоп, правда, тільки в тому випадку, якщо на них потрапила холодна вода. Від гарячої води матеріал розтягується і лопається. Ремонту така стеля вже не підлягає – потрібно купувати нове полотно. Ремонт натяжних стель після затоки полягає в зливі води та просушуванні плівки.

Причини пошкодження стелі


Досить часто натяжні стелі після пошкодження доводиться міняти, але іноді їх ще можна відремонтувати. Спосіб проведення ремонту стелі своїми руками залежить від характеру ушкоджень. Хоча натяжні стелі відрізняються високою міцністю, все ж трапляються розрізи і проколи полотна. Коли пошкодження малопомітне, то його можна акуратно заклеїти або навіть зашити. Якщо ж досить серйозне, то краще викликати фахівців. Досить часто стелю не вигідно ремонтувати з фінансової точки зору.

Якщо прокол стався на безшовному полотні, зробленому зі спеціальної тканини, то проблему можна усунути. Ремонт порізів натяжних стель може відбуватися наступним чином. Місце пошкодження акуратно заклеюють тканинним скотчем або шматочком стеклообоев. Після цього натяжна стеля доведеться пофарбувати, щоб латка не відрізнялася за кольором від решти частини полотна. Якщо ж розмір зовсім маленький, то варто спробувати обережно його зашити капроновими нитками і потім пофарбувати фарбою, щоб шов не був дуже помітний.
ремонт квартир натяжні стелі
При потопі потрібно діяти дуже акуратно, щоб не зіпсувати стеля остаточно і безповоротно. Щоб злити воду і повернути стельової конструкції колишній вигляд, слід відігнути один куточок полотна. Після зливу води з натяжної стелі матеріал необхідно висушити, а потім помістити його в багет і прогріти тепловою гарматою, коли для його виготовлення послужила ПВХ плівка. Якщо все зробити акуратно, то стеля знову буде виглядати так само, як і до потопу.

Якщо значне затоплення, і вага води перевищує допустиму навантаження, то багети іноді відходять від стін. Зазвичай це пов'язано з неякісною установкою полотна. У цьому випадку варто звернутися в компанію, яка займалася монтажем стельової конструкції. Подібні випадки в більшості компаній відносять до гарантійних зобов'язань, тому, якщо з часу встановлення стелі минуло не більше трьох років, то про вартість ремонту можна не переживати. Зазвичай гарантія на натяжні стелі і ремонт дається саме на три роки. Так що, якщо стеля був встановлений нещодавно, перш ніж починати робити ремонт самостійно, слід звернутися в компанію, що займалася його монтажем (прочитайте: "Натяжна стеля після затоплення: як злити воду").

Часто зустрічається і така проблема, як провисання полотна.

Це може статися з двох причин:

 • полотно було нерівномірно натягнуто по периметру приміщення;
 • стеля був встановлений більше десяти років тому.

натяжні стелі та ремонт
Провисання більш схильні вітчизняні та китайські полотна. Від цього можна позбутися, якщо зробити перетяжку стелі. Іноді провисання може статися і після підвищення в приміщенні температури.

Причин розривів теж декілька. Це:

 • низька якість полотна;
 • надмірний натяг стелі;
 • неякісне зварювання полотна.


Методи ремонту стелі


Ремонт натяжної стелі зазвичай передбачає усунення невеликого розрізу. Але при цьому виді пошкоджень необхідно враховувати, що усунути поріз можна тільки в тому випадку, якщо безшовне полотно і зроблено з тканини.

Для ремонту стелі використовують наступні методи:

 1. При виникненні невеликих дірок, розривів і тріщин розміром менше 2 сантиметри можна скористатися звичайним скотчем і клейовим складом для стягування країв. Потрібно вчасно зупинити збільшення пошкодження.
 2. Якщо полотно буде заклеиваться шматочками матеріалу, то його потрібно підбирати такий же фактури і відтінку, щоб він був не дуже помітний. Рекомендується покласти латку зсередини, а краї пошкодження акуратно стягнути зовні. У цьому місці можна прикріпити латку-аплікацію або ж встановити світильник.
  як зробити ремонт натяжних стель після затоки
 3. Якщо сильно пошкоджені натяжні стелі - ремонт неможливо здійснити за допомогою скотча або заплатки. Тоді можна використовувати склошпалери, встановивши їх на місце дефекту. Такий спосіб ремонту відрізняється надійністю і високою якістю.
 4. У разі пошкодження стелі по шву, ремонт зробити неможливо, і доведеться провести заміну полотна. Стеля може розійтися у місці з'єднання полотен внаслідок неправильного монтажу, поганої якості матеріалу, надмірного навантаження.


Ремонт у разі потопу


Безперечною перевагою натяжних стель є те, що при потопі ймовірність просочування води, а відповідно, і нанесення шкоди стін, підлоги, меблів дуже низька. Матеріал може витримувати велику вагу води, залишаючись цілим.
При потопі вода скупчується між полотном і чорновою стелею. Від неї можна позбутися, зробивши невеликий отвір чи відігнувши край полотна. Щоб не пошкодити матеріал, краще скористатися другим методом. Також можна злити воду крізь отвір для освітлювального приладу. Після зливу стеля приймає колишній вигляд.
ремонт натяжної стелі варіанти
Також потрібно враховувати температуру води. Якщо вона була холодною, то достатньо просто її злити і потім просушити полотно – його властивості після цього не зміняться. Але якщо на матеріал потрапить гаряча вода, то він розтягнеться, і відновити його буде неможливо. При дуже низькій температурі, в не опалювальних приміщеннях, полотно може кристалізуватися і потім лопнути – в цьому випадку не залишається нічого іншого, як його міняти.

Догляд за натяжними стелями


Щоб не довелося робити ремонт стелі своїми руками, за ним потрібно правильно доглядати. Стельові конструкції від різних виробників відрізняються різним терміном служби, але в середньому він дорівнює п'ятнадцяти років. Але при правильному і регулярному догляді вони можуть служити і кілька десятків років. Натяжна стеля легко пошкоджується незабаром після закінчення монтажу, так як полотно ще занадто натягнуто. Тому перший час поверхня краще не чіпати і не чистити її.

Натяжні стелі чудово виглядають, відрізняються довговічністю і стійкістю до пошкоджень різного роду. Але все ж необхідно періодично оглядати поверхню і доглядати за нею. Для чищення полотна рекомендується використовувати м'яку губку, ганчірку без ворсу і миючі засіб, що не містить абразивних частинок. Якщо в складі для догляду розчинники та абразивні частинки, то полотно буде пошкоджено і в кращому випадку втратить свою привабливість, а в гіршому – буде потрібна його заміна.
натяжні стелі догляд
Наприклад, засоби для миття скла, що містять розчинники, не придатні для чищення стелі, так як матеріал можна пошкодити. Не підходить туалетне мило. Губка і ганчірка не повинні залишати на поверхні ворсинки – це зіпсує зовнішній вигляд покриття. Що стосується щіток, то навіть якщо у них м'яка щетина, то все одно ними можна подряпати полотно або навіть порвати його.

Під час миття під ганчіркою або щіткою покриття може прогинатися. Цього боятися не треба, але і сильно тиснути на нього теж не слід. Використовуваний матеріал володіє хорошою міцністю, оскільки просочений особливими складами, а конструкція може витримувати значні навантаження. Плівку досить складно пошкодити тупими предметами, тому можна мити спокійно, не турбуючись, що доведеться робити ремонт натяжних стель своїми руками.

Як відремонтувати розрив натяжної стелі, детальне відео:


Як чистити стеля


Часто чистити його немає необхідності, оскільки матеріал володіє антистатичними властивостями і не притягує пил. Стеля досить мити і пилососити всього кілька разів на рік (детальніше: "Як чистити натяжні стелі: корисні поради"). На кухні та у ванній кімнаті прибирання зазвичай необхідна частіше, але все одно її не треба проводити більше одного разу на місяць.
Якщо на стелі з'явилися жирні плями, що характерно для кухні, то для їх видалення можна застосовувати засіб для миття посуду. Конденсат на поверхні у ванній кімнаті легко видаляється м'якою губкою.
чим чистити натяжні стелі
Потрібно проводити і огляд простору між натяжним і чорновою стелями. Але якщо базову основу було опрацьовано антисептичної грунтовкою, а полотно встановлено за всіма правилами, то часто обстежити простір немає сенсу. У цьому випадку огляд можна проводити раз на кілька років.

Багато вибирають, роблячи ремонт квартир натяжні стелі. У цьому немає нічого дивного, адже вони красиві і довговічні. Тим не менше, і натяжні стелі можна пошкодити. Найпоширеніші пошкодження полотен – це розриви, порізи. Всі ці недоліки можна легко усунути, вчасно зробивши ремонт, поки місце пошкодження не встигло значно збільшитися. Заміна полотна потрібно не так вже й часто. Якщо немає впевненості в тому, що вийде виправити дефект самостійно, треба звернутися у фірму, яка займалася монтажем стелі. Коли термін гарантії ще не закінчився, то більшість пошкоджень виправлять безкоштовно.Ремонт натяжної стелі - методи

<div> <div> Зміст статті:<br> </div> <br> 1. <a href="#1">Як уникнути ремонту стелі</a><br> 2. <a href="#2">Причини пошкодження стелі</a><br> 3. <a href="#3">Методи ремонту стелі</a><br> 4. <a href="#4">Ремонт у разі потопу</a><br> 5. <a href="#5">Догляд за натяжними стелями</a><br> 6. <a href="#6">Як чистити стеля</a><br> <br> Останнім часом попит на натяжні стелі тільки зростає. Популярність вони заслужили, в першу чергу, завдяки чудовому зовнішньому вигляду і величезному асортименту. Так як полотна випускаються різного кольору і фактури, можна підібрати підходящий варіант для будь-якого приміщення, оформленого в якому завгодно стилі.<br> <img width="580" alt="ремонт натяжних стель після затоки" src="/upload/medialibrary/eb1/eb164c61b80a9bcb1ced02286af06b67.jpg" height="418" border="0" title="ремонт натяжної стелі"><br> Натяжні стелі – довговічні й надійні, при дбайливому відношенні вони можуть служити десятки років. Але іноді відбуваються непередбачені ситуації: наприклад, затопили сусіди зверху, сталася пожежа, полотно пошкодили гострим предметом. У подібних випадках потрібно ремонт натяжної стелі. Спосіб його проведення залежить від того, як була пошкоджена поверхня.<br> <br> <h2><a name="1"></a><a name="1"></a>Як уникнути ремонту стелі</h2> <br> Натяжні стелі роблять із плівки ПВХ або особливої тканини. Вони досить міцні, але іноді можуть бути пошкоджені. Щоб зменшити ймовірність появи розривів та інших дефектів, потрібно слідувати певним правилам. <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/3mdw-P_BnGE?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <blockquote> Натяжний полотно не можна нагрівати до температури вище 70 градусів, так як в цьому випадку краї можуть розплавитися, що, в свою чергу, призведе до пошкоджень і провисання. У приміщенні, де встановлено такий стеля, температура повинна бути вище нуля, так як при більш низькій температурі матеріал починає кристалізуватися і може лопнути. </blockquote> <img width="580" alt="ремонт стелі своїми руками" src="/upload/medialibrary/a6e/a6ec496d5d3788abedaac34b4211d1f1.jpg" height="431" border="0" title="натяжні стелі ремонт"><br> Ремонт необхідний у тому випадку, якщо поверхня була пошкоджена чим-небудь гострим. Щоб цього не сталося, під час експлуатації необхідно всіляко запобігати контакти з будь-якими ріжучими та колючими предметами. Також можливість розриву полотна існує і при проведенні ремонтних робіт (прочитайте статтю: "<a href="/types-ceilings/stretch-ceilings/yak-roblyat-natyazhni-steli-plyusi-i-minusi-konstrukcij.html">Як роблять натяжні стелі: плюси і мінуси конструкцій</a>").<br> <br> Натяжні конструкції легко витримують потоп, правда, тільки в тому випадку, якщо на них потрапила холодна вода. Від гарячої води матеріал розтягується і лопається. Ремонту така стеля вже не підлягає – потрібно купувати нове полотно. Ремонт натяжних стель після затоки полягає в зливі води та просушуванні плівки.<br> <br> <h2><a name="2"></a><a name="2"></a>Причини пошкодження стелі</h2> <br> Досить часто натяжні стелі після пошкодження доводиться міняти, але іноді їх ще можна відремонтувати. Спосіб проведення <a href="/repair-and-maintenance/finishing/remont-steli-svoyimi-rukami-etapi-robit.html">ремонту стелі своїми руками</a> залежить від характеру ушкоджень. Хоча натяжні стелі відрізняються високою міцністю, все ж трапляються розрізи і проколи полотна. Коли пошкодження малопомітне, то його можна акуратно заклеїти або навіть зашити. Якщо ж досить серйозне, то краще викликати фахівців. Досить часто стелю не вигідно ремонтувати з фінансової точки зору.<br> <br> Якщо прокол стався на безшовному полотні, зробленому зі спеціальної тканини, то проблему можна усунути. Ремонт порізів натяжних стель може відбуватися наступним чином. Місце пошкодження акуратно заклеюють тканинним скотчем або шматочком стеклообоев. Після цього натяжна стеля доведеться пофарбувати, щоб латка не відрізнялася за кольором від решти частини полотна. Якщо ж розмір зовсім маленький, то варто спробувати обережно його зашити капроновими нитками і потім пофарбувати фарбою, щоб шов не був дуже помітний.<br> <img width="580" alt="ремонт квартир натяжні стелі" src="/upload/medialibrary/6ad/6ad4c13218407058253646096f0997be.jpg" height="430" border="0" title="ремонт натяжних стель своїми руками"><br> При потопі потрібно діяти дуже акуратно, щоб не зіпсувати стеля остаточно і безповоротно. Щоб злити воду і повернути стельової конструкції колишній вигляд, слід відігнути один куточок полотна. Після зливу води з натяжної стелі матеріал необхідно висушити, а потім помістити його в багет і прогріти тепловою гарматою, коли для його виготовлення послужила ПВХ плівка. Якщо все зробити акуратно, то стеля знову буде виглядати так само, як і до потопу.<br> <br> Якщо значне затоплення, і вага води перевищує допустиму навантаження, то багети іноді відходять від стін. Зазвичай це пов'язано з неякісною установкою полотна. У цьому випадку варто звернутися в компанію, яка займалася монтажем стельової конструкції. Подібні випадки в більшості компаній відносять до гарантійних зобов'язань, тому, якщо з часу встановлення стелі минуло не більше трьох років, то про вартість ремонту можна не переживати. Зазвичай гарантія на натяжні стелі і ремонт дається саме на три роки. Так що, якщо стеля був встановлений нещодавно, перш ніж починати робити ремонт самостійно, слід звернутися в компанію, що займалася його монтажем (прочитайте: "<a href="/types-ceilings/stretch-ceilings/natyazhna-stelya-pislya-zatoplennya-yak-zliti-vodu.html">Натяжна стеля після затоплення: як злити воду</a>").<br> <br> Часто зустрічається і така проблема, як провисання полотна.<br> <br> Це може статися з двох причин:<br> <br> <ul> <li>полотно було нерівномірно натягнуто по периметру приміщення;</li> <li>стеля був встановлений більше десяти років тому.</li> </ul> <br> <img width="580" alt="натяжні стелі та ремонт" src="/upload/medialibrary/197/197c196215a9356b4d5c44396bd2b135.jpg" height="428" border="0" title="ремонт порізів натяжних стель"><br> Провисання більш схильні вітчизняні та китайські полотна. Від цього можна позбутися, якщо зробити перетяжку стелі. Іноді провисання може статися і після підвищення в приміщенні температури.<br> <br> Причин розривів теж декілька. Це:<br> <br> <ul> <li>низька якість полотна;</li> <li>надмірний натяг стелі;</li> <li>неякісне зварювання полотна.</li> </ul> <br> <br> <h2><a name="3"></a><a name="3"></a>Методи ремонту стелі</h2> <br> Ремонт натяжної стелі зазвичай передбачає усунення невеликого розрізу. Але при цьому виді пошкоджень необхідно враховувати, що усунути поріз можна тільки в тому випадку, якщо безшовне полотно і зроблено з тканини.<br> <br> Для ремонту стелі використовують наступні методи:<br> <br> <ol> <li>При виникненні невеликих дірок, розривів і тріщин розміром менше 2 сантиметри можна скористатися звичайним скотчем і клейовим складом для стягування країв. Потрібно вчасно зупинити збільшення пошкодження.</li> <li>Якщо полотно буде заклеиваться шматочками матеріалу, то його потрібно підбирати такий же фактури і відтінку, щоб він був не дуже помітний. Рекомендується покласти латку зсередини, а краї пошкодження акуратно стягнути зовні. У цьому місці можна прикріпити латку-аплікацію або ж встановити світильник.<br> <img width="580" alt="як зробити ремонт натяжних стель після затоки" src="/upload/medialibrary/82c/82c32011485bdf94237c3d5b2e15bb1b.jpg" height="422" border="0" title="як зробити ремонт натяжної стелі"><br> </li> <li>Якщо сильно пошкоджені натяжні стелі - ремонт неможливо здійснити за допомогою скотча або заплатки. Тоді можна використовувати склошпалери, встановивши їх на місце дефекту. Такий спосіб ремонту відрізняється надійністю і високою якістю.</li> <li>У разі пошкодження стелі по шву, ремонт зробити неможливо, і доведеться провести заміну полотна. Стеля може розійтися у місці з'єднання полотен внаслідок неправильного монтажу, поганої якості матеріалу, надмірного навантаження.</li> </ol> <br> <br> <h2><a name="4"></a><a name="4"></a>Ремонт у разі потопу</h2> <br> Безперечною перевагою натяжних стель є те, що при потопі ймовірність просочування води, а відповідно, і нанесення шкоди стін, підлоги, меблів дуже низька. Матеріал може витримувати велику вагу води, залишаючись цілим. <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/w5kej6QLuz8?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <blockquote> При потопі вода скупчується між полотном і чорновою стелею. Від неї можна позбутися, зробивши невеликий отвір чи відігнувши край полотна. Щоб не пошкодити матеріал, краще скористатися другим методом. Також можна злити воду крізь отвір для освітлювального приладу. Після зливу стеля приймає колишній вигляд. </blockquote> <img width="580" alt="ремонт натяжної стелі варіанти" src="/upload/medialibrary/af6/af6a0229414fdc43e06001b78e816e76.jpg" height="400" border="0" title="як зробити ремонт стелі своїми руками"><br> Також потрібно враховувати температуру води. Якщо вона була холодною, то достатньо просто її злити і потім просушити полотно – його властивості після цього не зміняться. Але якщо на матеріал потрапить гаряча вода, то він розтягнеться, і відновити його буде неможливо. При дуже низькій температурі, в не опалювальних приміщеннях, полотно може кристалізуватися і потім лопнути – в цьому випадку не залишається нічого іншого, як його міняти.<br> <br> <h2><a name="5"></a><a name="5"></a>Догляд за натяжними стелями</h2> <br> Щоб не довелося робити ремонт стелі своїми руками, за ним потрібно правильно доглядати. Стельові конструкції від різних виробників відрізняються різним терміном служби, але в середньому він дорівнює п'ятнадцяти років. Але при правильному і регулярному догляді вони можуть служити і кілька десятків років. Натяжна стеля легко пошкоджується незабаром після закінчення монтажу, так як полотно ще занадто натягнуто. Тому перший час поверхня краще не чіпати і не чистити її.<br> <br> Натяжні стелі чудово виглядають, відрізняються довговічністю і стійкістю до пошкоджень різного роду. Але все ж необхідно періодично оглядати поверхню і доглядати за нею. Для чищення полотна рекомендується використовувати м'яку губку, ганчірку без ворсу і миючі засіб, що не містить абразивних частинок. Якщо в складі для догляду розчинники та абразивні частинки, то полотно буде пошкоджено і в кращому випадку втратить свою привабливість, а в гіршому – буде потрібна його заміна.<br> <img width="580" alt="натяжні стелі догляд" src="/upload/medialibrary/8e2/8e2510c90835e9fc7b2fb5a581fe8c76.jpg" height="429" border="0" title="догляд за натяжними стелями"><br> Наприклад, засоби для миття скла, що містять розчинники, не придатні для чищення стелі, так як матеріал можна пошкодити. Не підходить туалетне мило. Губка і ганчірка не повинні залишати на поверхні ворсинки – це зіпсує зовнішній вигляд покриття. Що стосується щіток, то навіть якщо у них м'яка щетина, то все одно ними можна подряпати полотно або навіть порвати його.<br> <br> Під час миття під ганчіркою або щіткою покриття може прогинатися. Цього боятися не треба, але і сильно тиснути на нього теж не слід. Використовуваний матеріал володіє хорошою міцністю, оскільки просочений особливими складами, а конструкція може витримувати значні навантаження. Плівку досить складно пошкодити тупими предметами, тому можна мити спокійно, не турбуючись, що доведеться робити ремонт натяжних стель своїми руками.<br> <br> Як відремонтувати розрив натяжної стелі, детальне відео: <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/ZUvscHRVoa4?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <br> <br> <h2><a name="6"></a><a name="6"></a>Як чистити стеля</h2> <br> Часто чистити його немає необхідності, оскільки матеріал володіє антистатичними властивостями і не притягує пил. Стеля досить мити і пилососити всього кілька разів на рік (детальніше: "<a href="/repair-and-maintenance/washing-and-cleaning/yak-chistiti-natyazhni-steli-korisni-poradi.html">Як чистити натяжні стелі: корисні поради</a>"). На кухні та у ванній кімнаті прибирання зазвичай необхідна частіше, але все одно її не треба проводити більше одного разу на місяць. <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/4mDFFNuP_3g?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <blockquote> Якщо на стелі з'явилися жирні плями, що характерно для кухні, то для їх видалення можна застосовувати засіб для миття посуду. Конденсат на поверхні у ванній кімнаті легко видаляється м'якою губкою. </blockquote> <img width="530" alt="чим чистити натяжні стелі" src="/upload/medialibrary/cd5/cd5d681e0eccabbe72b364608acaeaa0.jpg" height="340" border="0" title="як чистити натяжні стелі"><br> Потрібно проводити і огляд простору між натяжним і чорновою стелями. Але якщо базову основу було опрацьовано антисептичної грунтовкою, а полотно встановлено за всіма правилами, то часто обстежити простір немає сенсу. У цьому випадку огляд можна проводити раз на кілька років.<br> <br> Багато вибирають, роблячи ремонт квартир натяжні стелі. У цьому немає нічого дивного, адже вони красиві і довговічні. Тим не менше, і натяжні стелі можна пошкодити. Найпоширеніші пошкодження полотен – це розриви, порізи. Всі ці недоліки можна легко усунути, вчасно зробивши ремонт, поки місце пошкодження не встигло значно збільшитися. Заміна полотна потрібно не так вже й часто. Якщо немає впевненості в тому, що вийде виправити дефект самостійно, треба звернутися у фірму, яка займалася монтажем стелі. Коли термін гарантії ще не закінчився, то більшість пошкоджень виправлять безкоштовно. <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/Wfd5xJVA0pQ?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <br> <br> </div> <br>